Hanka przygarnięty mimo że to diable dziecię 😂

Molosy Adopcje

#FundacjaCaneCorsoRescuePoland #Hannibal vel Hanka
02.02.2020 to dzień, w którym Hannibal znalazł więcej szczęścia niż ma rozumku 🙈
Został właśnie oficjalne adoptowany przez Anete i Piotra i na stałe pozostanie pod Bełchatowem. 
Decyzja ich jest dla nas zaskakująca bo Hannibal po próbie adopcji rozsypał się psychiczne i pokazał tym jak krucha jest jego psychika przy każdej zmianie w życiu. To trudny przypadek.
Niestety potrafi pokazywać rogi i nie jest łatwym psem. 
Taka inteowertyka dusza z grzechotką w głowie. 
Jak wstanie ze złym humorem to omija wszystkich i przy karmieniu zęby pokazuje a gdy idziesz za chwilę do niego to jednak uznaje, że super jest i jednak Cię kocha 🙄🙈
W domu też lubi jak wszystko po jego myśli jest i wtedy jest szczęśliwy a są dni, że wogole nie chce wejść do domu i woli pobyć sobie sam..
Ciągle ma swoje pomysły na siebie i jakby testował człowieka i jego cierpliwość. 
Było kilka domów od jego powrotu i nikomu nie zdecydowaliśmy się wydać go bo znamy już jego humory aż za dobrze i ryzyko, że ugryzie jest zbyt wielkie. 
Piotrek i Aneta znają to doskonale, wiedzą kiedy nie ma sensu szukać z nim kontaktu i kiedy jest dzień, że można pobawić się i nawet przytulić. 
Mimo wszystko martwimy się o nich każdego dnia i o humory Hanki vel grzechotki.
Mamy nadzieję, że nie będziemy tej decyzji nigdy żałować bo był czas gdy rozważaliśmy jego uśpienie i piszemy to z prawdziwą szczerością. 
Trzeba zdawać sobie sprawę, że bywają i takie przypadki gdzie nasze serca, wiedza i pomysły to za mało aby móc takiego psa komuś powierzyć pod opiekę. 
Aneta, Piotrek – trzymamy za Was kciuki mocno 🤞🤞 i dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie nasze działania oraz dajecie całe swe serca tym psom. 
Zrobiliście ogromny gest w stronę Fundacji.
To już drugi wasz adopciak z naszej organizacji i zawsze wybieracie tę najtrudniejsze przypadki bo Antoś i jego adopcja również nie była łatwą decyzją. Wiedzieliście, że jest obsiany guzami, ma 15 lat, zasikuje Wam cały dom a mimo to daliście mu swe serca, czas i nie ukrywajmy też nie małe pieniądze. 
Olejki, leki pieluchy. To ogromne koszty a mimo pies bez szansy na adopcję znalazł u Was swój eden i ostatnią przystań. 
Brawa dla ludzi z ogromnymi sercami 👏👏

Niech moc będzie z Wami a Hance niech dopisuje już tylko dobry humor 🙈🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞

#waszafundacja 
#procent 1%

album Hanka -> https://www.facebook.com/pg/canecorso.rescue.poland/photos/?tab=album&album_id=2088247471284759Wpadną Ci w oko:

  • Molosy adopcje
    Ami
    2020-01-31 sunia