Kiara - 3 latka uparty tuliś ❤️

Molosy Adopcje


#FundacjaCaneCorsoRescuePoland #Kiara
Przybyła do nas 15.03.2021
Urodzona 05.05.2018.
Przebywa na domu tymczasowym we Wrocławiu.
Kiarcia przybyła do Polski z Grecji wraz ze swoimi opiekunami, którzy nie poradzili sobie z trudem wychowania i opieki nad molosem.
Opis od opiekuna Pan Juliana.
Po spędzonym czasie jestem pewny, że odnajdzie się zarówno w mieście, jak i na wsi, w domu z ogrodem, jak i w mieszkaniu w bloku. Widziałbym ją otoczoną mnóstwem ludzi ( i może kilkoma psami ), ponieważ naprawdę kocha każdego i cieszy się im więcej osób jest w domu, w sklepie, a nawet autobusie ( bo więcej osób może pomiziać za uszkiem). 
Ważne, by w tym domu/mieszkaniu była choć jedna osoba bardziej uparta od niej i niesamowicie konsekwentna, gdyż Kiara szuka słabych punktów, by robić wszystko po swojemu 🙂 ..a potem w nocy wkraść się do łóżka i tulić z wszystkimi. 🙂
#waszafundacja 🍀
#podaruj1procent #krs 0000592118
Podejmując decyzję o adopcji psa, przyszły opiekun powinien przeanalizować swój styl życia, warunki domowe i materialne, wyszukać dla siebie i swojej rodziny psa najodpowiedniejszego. Decyzję względem akceptacji psa podejmują wszyscy członkowie rodziny, cała bowiem rodzina będzie uczestniczyła w jego życiu i stanie się on członkiem Waszej rodziny na kilka, kilkanaście lat.
Adopcja krok po kroku.
1. Akceptacja decyzji o adopcji psa przez całą rodzinę.
2. Wybór psa.
3. Wypełnienie ankiety na stronie www.canecorsoadopcje.pl/ankieta
4. Czekaj cierpliwie na kontakt z naszej strony.
Kontakt w sprawie adopcji :
mail: adopcje@canecorsoadopcje.pl
☎️515517477
https://www.canecorsoadopcje.pl/wesprzyj-nasWpadną Ci w oko:

  • Molosy adopcje
    Aleks
    2021-01-27 samiec