ZooArt pomaga nam w szukaniu domku dla Buni :)

Molosy Adopcje

Cieszy nas ogromnie, że coraz więcej firm docenia nasze dzialania i próbuje wspierać poprzez by chociaż promowanie naszych adopciaków na swoich serwerach. Zwiększa to zasięg ogłoszeń a tym samym rosną szansę , że ktoś zakocha się , w którymś z naszych psiaków i adoptuje dając dom , poczucie bezpieczeństwa i miłość tym biednym i skrzywdzonym stworzeniom heart

Dziękujemy serdecznie yes

Kłaniamy się w pas i oczywiście polecamy zakupy u Was  #zooart 

Link do albumu naszej kochanej Buni: https://www.facebook.com/pg/canecorso.rescue.poland/photos/?tab=album&album_id=1565290100247168

Artykuł o Buni :

Sklep ZooArt

#ZaadoptujMnie

Pamiętacie historię Lestera? 🐶 Niezmiernie miło mi przekazać, że udało mu się znaleźć nowy dom! Lester był pod opieką tej samej fundacji co ja, dlatego być może i moja historia będzie miała szczęśliwe zakończenie. Pomożecie mi znaleźć nowy dom?

A teraz kilka słów o mnie. Jestem Bunia i mam 6 lat. Obecnie moim miejscem zamieszkania jest Fundacja Cane Corso Rescue Poland w Łodzi. Poprzedni właściciele nie dbali o mnie tak, jak robią to tutaj, w schronisku. Zanim trafiłam do tego miejsca, większość czasu spędziłem w kojcu. Nikt nie przychodził się ze mną bawić i mnie głaskać za uchem. Nie zawsze dostawałam odpowiednią porcję jedzenia, często było mi zimno i czułam się bardzo osamotniona.

Jestem spokojna, ale tylko do czasu, aż ktoś nie spróbuje skrzywdzić moich najbliższych. Wtedy budzi się we mnie pies obronny i sprawdzam, czy intruz rzeczywiście ma prawo zbliżyć się do domu i do mojej rodziny. Na co dzień w schronisku jestem jednak opanowana i w ogóle nie przejawiam agresywnego zachowania.

Nie jestem zbyt szczekliwa ani głośna. Nie wymagam szczególnego traktowania, jedynie trochę czasu na pieszczoty! Marzę o domu, jakiego jeszcze do tej pory nie miałam.

Podziel się moją historią z dobrym ludźmi!..."