Oddany po 7 latach wiernej wysługi-Przyjaciel ? Serce pękło temu psu. Szukamy domku ,który nie odda Go nigdy :-(

Molosy Adopcje

#FundacjaCaneCoroRescuePoland tak wygląda pożegnanie z "przyjacielem" po 7 latach.. sadTyle znaczą dla niektórych lata oddania najwierniejszego przyjaciela. Serce pęka.broken heart Przyjechał wczoraj do nas na pokład. Nie chce jeść. Tęskni. Nie wie co go czeka. Skąd tyle nowych ludzi i zapachów w około.  Ile bólu w tych oczach jest. Ile cierpienia w serduszku. Jak tak można? No jak? Jesteśmy bezradni. Ech.Niecenzuralne słowa cisną się na usta.  

Pilnie potrzebujemy dla domu dla tego biedaka. Domu takiego, który pomoże mu odzyskać wiarę w nas ludzi. Będzie tulil i glaskal. Nie zostawi go nigdy. Jeśli możecie Udostepnijcie. Potrzebujemy też dla niego puszki z Gran carno. Potrzeba też leku Zylkene. Trochę ten lek pomoże uspokoić jego zranione serduszko. Postaramy się niebawem dodać więcej zdjęć i obszerny opis. Ostatni tydzień był ciężki dla nas wszyskich. Dlatego też przepraszamy za opóźnienia.

Jeśli ktoś chce dać szybko dom chłopakowi to zapraszamy pod numer 515517477.

Jeśli wysłać lek lub karmę to adres. Chata Leona. Bielice 32 46-112 Swierczow woj opolskie. Prosimy - trzymajcie kciuki. W Was nasza i tych psiakow siła. 

Zdjęcie użytkownika Fundacja Cane Corso Rescue Poland.

Wpadną Ci w oko: