APART (Best)

Adopcje Molosów

Informacje podstawowe

 • Płeć: pies
 • Wiek: 3 lata
 • Rasa: cane corso
 • Pod opieką od: 04.07.2018r.
 • Informacje dodatkowe

 • Szczepienie: Tak
 • Odrobaczenie: Tak
 • Kastracja/Sterylizacja: Czeka
 • Osoba kontaktowa:

 • Dane osoby kontaktowej:Joanna Ptaszynka
 • E-mail osoby kontaktowej:jptaszynka@gmail.com
 • Tel. osoby kontaktowej: 515517477
 • Miejscowość:
 • Strona www: • APART do adopcji

  Imię : Apart
  Płeć: Samiec
  Rasa: Cane Corso
  Wiek: 5 lata 18.04.2015
  Rodowód: brak
  Kastracja: Warunkiem adopcji jest podpisanie zobowiązania i wykonania zabiegu we wskazanym terminie.
  Przebywa: Poznań
   
  Edit 21 styczeń 2019r.
  #Best vel Apart cudny pomocnik we wszystkim heart Polubił kilka dziewczyn nawet 4 🐾🐾🐾🐾 łapnych i ciągle się uczy. Uczy się w domu, uczy się w podróży angel. Nasz pojetny chłopczykheartGrzech, że domu nie ma! 

  Edycja 17 styczeń 2019r.

  💕🐾 Apart przeprowadził się do cioci Natalia Nathalie, by pod jej okiem czujnym zapoznawal się z psimi koleżankami i kolegami. Chcemy mu pokazać, że psy są fajne też 🐾🐾. Już pierwsze spotkania z dziewczynami ma za sobą i nie wypadły najgorzej nawet. Może ten krok zbliży go do adopcji?.. Kto wie💕
   
  enlightened

  10 lipca na naszym pokładzie powitaliśmy kolejnego Podopiecznego. Ogłaszany wcześniej grzecznościowo-musiał być przyjęty pod nasze skrzydła. Pies siedział po 12-14 godzin sam z powodu pracy jedynego opiekuna.Wymaga pilnej diagnostyki kręgosłupa i bioder, ponieważ bardzo niepokoji nas sposób jego chodzenia i stawiania łapek.Wkrótce opowiemy o nim więcej. Na nową drogę życia otrzymał imię Apart, ponieważ wierzymy , że wkrótce zabłyszczy przed Wami jak drogocenny klejnocik u jubilera Jednak zanim tak się stanie, musimy wykonać niezbędne badania, kastrację , prześwietlenie.Czy pomożecie nam pomóc Apartowi? . Liczymy jak zwykle na Wasze wielkie serducha Kochani : Bez Was nie damy rady!

  Oto opis od byłego opiekuna:

  "On jest z jakieś hodowli z podkarpacia, ale dokładnie mama powiedziała ze nie pamięta z jakiej.Pies na 3 lata, redaguje na imię Best, rzuca się na inne zwierzęta, ale jak się przyzwyczai to będzie okej, jak był już duży to wzięliśmy małego kota i z czasem się do niego przyzwyczaił, ale nie od razu go puszczaliśmy do niego, lubi małe dzieci, ale jak mama urodziła to czuł się zazdrosny bo więcej uwagi było zwracane na dziecko, jest kochany, ale jak zostaje w domu sam to potrafi pogryźć rzeczy, które zostały na wierzchu, nie załatwia się w domu, lubi poleżeć w łóżku, lepiej go nie puszczać bez smyczy, ponieważ może uciec chyba, że to teren zamknięty miał 2 operacje na jedno oko i 2 na drugie oko, nie był tresowany.Nie umie chodzić w kagańcu. "

  Biedne to psiątko jest i mocno chwyta za serce ta mordka ..bo co on winien ?

  Może komuś skradnie serducho, albo ktoś chce dać mu chociaż dom tymczasowy a my byśmy zajęli się resztą w postaci diagnostyki i szukaniu domu stałego?

  ..a może cud się stanie i właśnie czytasz to Człowieku i zakochasz się w tej mordce ?
   
  UWAGA: FUNDACJA CANE CORSO RESCUE POLAND ZAJMUJE SIĘ SZUKANIEM DOMÓW DLA PSÓW RASY CANE CORSO I W TYPIE RASY. NIE SPRZEDAJE PSÓW. ADOPCJE SĄ BEZPŁATNE. WSZYSTKIE PSY SĄ KASTROWANE A SUKI STERYLIZOWANE-TO WARUNEK ADOPCJI. NIE WYDAJEMY PODOPIECZNYCH NA ŁAŃCUCH, DO BUDY I PILNOWANIA MAGAZYNÓW/SKŁADÓW BUDOWLANYCH  i.t.p. CANE CORSO TO RASA PSÓW, KTÓRE ŻYJĄ Z LUDŹMI I PRZY LUDZIACH. SZUKAMY DLA NICH NAJLEPSZYCH DOMÓW POD SŁOŃCEM.

  Chętnych do adopcji prosimy o wypełnienie ankiety:  http://www.canecorsoadopcje.pl/ankieta

  Kolejny krok to kontakt z naszej strony, wizyta przed adopcyjna i można wtedy jechać poznać psiaka i podjąć ostateczną decyzję o adopcji.

  Jeśli ktoś ma ochotę pomóc nam pomagać to podajemy dane:

  konto: 60114020040000320276027526
  wpłaty z dopiskiem : DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE
  SWIFT:BREXPLPWMBK
  Paypal: adopcje@canecorsoadopcje.pl

  Kontakt w sprawie adopcji :

  mail: adopcje@canecorsoadopcje.pl

  Asia tel. 515-517-477
  Iza tel. 609-195-277 ( po 16 stej)

  SZANUJ
  WSPIERAJ
  ADOPTUJ
   

  Wpadną Ci w oko: